İletişim

Dr. Uzdan Uz'a ulaşmak için

Adres

Manisa Celal Bayar ÜniversitesiTıp Fakültesi Hafsa Sultan HastanesiKulak Burun Boğaz Anabilim DalıUncubozköy Mah. Mimarsinan Sk.No:189 - Yunusemre / Manisa

İletişim

Doç. Dr. Uzdan Uz ‘un web sayfasına hoşgeldiniz. Bu web sayfasında kulak burun boğaz hastalıkları, bu hastalıkların tedavi seçenekleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Dr. Uz, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesidir. Kendisi  Avrupa ve Türk Kulak Burun Boğaz-Baş Boyun Cerrahisi yeterlik (board) belgelerine sahiptir. Doç. Dr. Uzdan Uz ; burun estetiği (rinoplasti), yüz plastik girişimler (botoks, dolgu, bişektomi), cerrahilerini sıklıkla yapmaktadır. Aynı zamanda ameliyatsız yüz estetik girişimleri olan botoks ve dolgu uygulama prosedürlerini de sıklıkla yapmaktadır. Dr. Uz; sinüzit tedavisi (ameliyatı), burun eğriliği ameliyatı (septoplasti), burun eti (konka) ameliyatı, polip ameliyatı, alerjik rinit tedavisi, geniz eti ve bademcik ameliyatları, baş-boyun kanseri (ağız, dil, dudak, bademcik, gırtlak, geniz kanserleri) tedavisi, işitme azlığı tedavisi, kronik kulak enfeksiyonu tedavisi, vertigo (baş dönmesi) tedavisi konusunda Manisa ve İzmir bölgesindeki hastalarına hizmet vermektedir.

Dr. Uz‘a muayene olmak için 0532 448 3789 (448 DRUZ) Whatsapp mesajı atabilirsiniz.