My Team

Amy Lee
Laboratory Assistant
Jessica Mendez
Laboratory Assistant
Kelly Smith
Laboratory Assistant
Charles Madison
Laboratory Assistant
Sarah Silverstein
Laboratory Assistant
Mary Wilkins
Laboratory Assistant

What People Say

testimonials from our patients

Botulinum toksini (botoks) belli bölgelerdeki kas gruplarını kontrollü olarak güçsüzleştirmeye olanak sağlar. Botoks, uygulanacağı bölgeye ve nedene göre birçok farklı şekilde yapılabilir. Botoks kozmetik veya tedavi amaçlı uygulanabilir. Genel olarak botoks işlemi, hedef kasların botoks enjeksiyonu ile gevşetilmesi ile gerçekleşir.

Botoks (Nörotoksin)

Botoks (Nörotoksin)

İzmir Manisa Aydın Balıkesir

Bişektomi yanak içerisindeki bichat yağ dokularının alınmasıdır. Bichat yağ dokusu yanaktan uzaklaştırılmasıyla yanakta hafif çöküntü oluşturulur. Böylece jawline (çene hattı) ve malar (elmacık) kemikler birbirinden ayrılmış olur. Jawline hattı ve elmacık kemiklerinde belirginleşme, sınırların daha keskin ve dolgun hale gelmesi, yüz hatlarını daha tanımlı hale getirir. Bu da erkeklerde arzu edilen keskin hatları yakalarken ; bayanlarda yine arzu edilen ters v hattını oluşturur. Daha zayıf ve definasyonu kuvvetli bir yüz elde etmek amaçlı yapılan uygulamalardan başta gelenlerdendir.

Bişektomi

Bişektomi

Hollywood Yanak

Yüz dolgusu, yüzde yer alan kırışıklıkları, çökmeleri ve çizgileri gidermek amacıyla yapılan bir estetik uygulamasıdır. Bu uygulama sırasında hyaluronik asit isimli özel bir dolgu maddesi kullanılır. Bu madde cildin yapısında da doğal olarak bulunmaktadır. Yani cilt ile çok iyi bir uyum kurar. Cildin ihtiyaç duyduğu hacmi oluşturur, yüzün canlı, genç ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Dolgu, çene bölgesi ve çevresine, yanaklar ve yanak çevresine, gözaltları ve göz çevresine, burun bölgesine, ağız ve dudakların çevresine, dudaklara, nazolabial bölgeye, elmacık kemiği bölgesine uygulanır.

Yüz Dolgu Uygulamaları

Yüz Dolgu Uygulamaları

Dudak Dolgusu, Işık Dolgusu, İzmir Manisa Aydın Balıkesir
Botoks (Nörotoksin), İzmir Manisa Aydın BalıkesirBişektomi, Hollywood YanakYüz Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Işık Dolgusu, İzmir Manisa Aydın Balıkesir

Appointment

don’t waste your time, make it online